www.iview.pl - Prawo i finanse
Indeks
Meble i wnętrza Nieruchomości Odzież i zdrowie Wakacje i odpoczynek Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia Szkolenia i edukacja IT i technologia Sklepy internetowe Prawo i finanse
Nowa witryna
Audyt
Strona: grantthornton.pl Ocena sytuacji finansowej, struktury organizacyjnej czy też wycena majątku firmy powinna przebiegać sprawnie, a także w sposób wiarygodny i pełny przedstawiać kondycję przedsiębiorstwa. Doświadczony biegły rewident posiada niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające na dokonanie kompleksowego audytu oraz przejrzyste przedstawienie jego wyników. Tagi:
audyt
Wyceny spółek
Strona: https: Doskonałym sprawdzianem dla firm konsultingowych są wyceny spółek zlecana coraz częściej przez klientów instytucjonalnych. Oczywiście wyceny spółek są tylko jedną z pełnej gamy usług jakie świadczą wspomniane firmy. Poza wyceną spółki możemy liczyć na pozyskanie kapitału oraz inne specjalistyczne usługi. Tagi:
wyceny, spółek, -, capitalone.pl, wyceny spółek
Fsg Audyt
Strona: fsg.pl Sprawozdania finansowe odgrywają ważną rolę w życiu gospodarczym każdego przedsiębiorstwa, gdyż zgromadzone tam informacje mogą być przedmiotem kontroli urzędowej. FSG Audyt to oddział naszej firmy, który zajmuje się kontrolowaniem sprawozdań finansowych. Dzięki skorzystaniu z naszych usług mają Państwo gwarancje, iż wszystkie podjęte przez was działania w tym zakresie, będą zgodne z prawem. Tagi:
sprawdzamy, sprawozdania, finansowe, fsg audyt
http://www.bakowski.net.pl/ - obsługa prawna firm Warszawa
Strona: www.bakowski.net.pl Obsługa prawna firm przez Bąkowski przebiega zawsze profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy fachowcami, którzy całą zdobytą wiedzę oraz lata doświadczeń wykorzystują podczas pomocy klientom. Wybierz naszą firmę i sprawdź, jakie możliwości możemy Ci zaoferować w związku z usługami prawnymi. Tagi:
, http://www.bakowski.net.pl/ - obsługa prawna firm warszawa
edoradca.pl
Strona: edoradca.pl Masz pomysł na biznes, natomiast nie masz środków na jego realizację i realne konkurowanie w warunkach rynkowych? Odwiedź stronę EDORADCA i zdobądź kapitał na start! Fundusz Aligo Capital inwestuje w najciekawsze, najbardziej perspektywiczne pomysły polskich przedsiębiorców, pomagając im osiągnąć sukces biznesowy. Tagi:
fundusz, kapitałowy, -, edoradca, edoradca.pl
monitoring floty
Strona: https: Zabezpiecz swoją firmę przed niekompetencją pracowników albo kradzieżą samochodów i zainwestuj w nowoczesny monitoring floty. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym poddacie Państwo kontroli zatrudnione osoby - zliczycie czas ich jazdy i postoju, zużycie paliwa, a także ustalicie miejsce, w którym aktualnie się znajdują. Pozwoli to stworzyć dokładne raporty, które posiadać będą wszelkie informacje związane z efektywnością realizowania zleceń oraz dowiecie się wszystkiego o stopniu, w jakim wykorzystywany jest dany pojazd. Tagi:
, monitoring floty
gotowa spółka zoo z vat
Strona: www.spolkesprzedam.pl Szukasz bezpiecznej alternatywy dla założenia własnego biznesu? Dzięki naszym ekspertom z biura zyskasz pewność, że wszelkie formalności zostaną spełnione. Towarzyszymy przyszłym przedsiębiorcom przez cały czas trwania rejestracji zakładu. Oferujemy sprzedaż spółki z o.o. z VAT posiadającej wszelkie niezbędne licencje pozwalające na prowadzenie działalności usługowej. Tagi:
prowadzenie, działalności, usługowej, gotowa spółka zoo z vat
Długopis
Strona: https: Jeżeli szukasz profesjonalnych artykułów piśmienniczych, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz szeroki wybór najlepszych materiałów. Oferujemy wszystko, co jest niezbędne przy prowadzeniu i porządkowaniu dokumentacji, w tym pióra wieczne i długopisy najwyższej jakości od znanych producentów. Wszystkie są wydajne i solidnie wykonane, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas, a także spełnić wszelkie oczekiwania. Tagi:
artykuły, piśmiennicze, długopis
Doradztwo kredytowe
Strona: www.kancelariakredytowa.biz Firma świadczy usługi w zakresie porad finansowych dla osób zmagających się z problemami ekonomicznymi oraz trudnościami z otrzymaniem pożyczki w banku. Oferowane przez kancelarię doradztwo kredytowe zakłada analizę sytuacji finansowej klienta oraz pośrednictwo w zaciągnięciu zobowiązań pieniężnych. Tagi:
porady, finansowe, doradztwo kredytowe
Copyrights by www.iview.pl - 2018