www.iview.pl - Szkolenia i edukacja
Indeks
Meble i wnętrza Nieruchomości Odzież i zdrowie Wakacje i odpoczynek Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia Szkolenia i edukacja IT i technologia Sklepy internetowe Prawo i finanse
Nowa witryna
Sale konferencyjne - Naramowice
Strona: www.naramowice.pl Do Państwa dyspozycji dostępna jest restauracja, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe. Hotel proponuje wyśmienite dania kuchni zarówno europejskiej, jak i staropolskiej. W środku, znajdują się również doskonałe sale konferencyjne, gdzie mają miejsce spotkania biznesowe, szkolenia oraz zajazdy integracyjne. Nasz hotel znajduje się w Poznaniu. Tagi:
miejsca, na, konferencje, sale konferencyjne - naramowice
ISO 9001
Strona: https: Wdrażanie ISO 9001 oraz inne usługi związane z normami jakościowymi - to właśnie tym zajmuje się nasza firma. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie w pełni zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wdrażania ISO 9001 - odwiedź naszą stronę. Tagi:
, iso 9001
Angielski
Strona: https: Szukasz dobrej szkoły językowej, która organizuje kursy angielskiego w Bydgoszczy? Skorzystaj z oferty BELLbydgoszcz - zapewnimy Ci profesjonalne lekcje, które pozwolą na szybkie przyswojenie języka. Organizujemy grupy o różnym stopniu zaawansowania, co pozwala na sprawne rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki. Tagi:
kursy, języka, angielski
Kursy barmańskie
Strona: www.szkolabarmanow.pl Każdy uczestnik naszego szkolenia na początku dostaje obszerny przewodnik po alkoholach, dzięki któremu sam może zgłębić wiedzę teoretyczną. Dzięki temu my możemy skupić się na praktyce - nasze kursy barmańskie to cztero- lub dziesięciodniowe nauki. W ich trakcie poznasz nowoczesne techniki przygotowywania drinków i koktajli, obsługi gości i negocjacji z firmami alkoholowymi. Tagi:
kompleksowe, przygotowanie, do, zawodu, barmana, kursy barmańskie
Testy na prawo jazdy 2019
Strona: https: Jeśli wreszcie zbliżasz się upragnionych osiemnastych urodzin i już wkrótce będziesz mógł jechać na kurs, na którym zdobędziesz upragnione prawo jazdy, to oferta naszej firmy jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy Ci szeroką ofertę testów zawierających oficjalne pytania, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu. Tagi:
testy, do, ćwiczenia, przed, egzamine, z, jazdy, testy na prawo jazdy 2019
Profesjonalne szkolenia zawodowe
Strona: https: Poprawna obsługa klienta ma największy wpływ na sukces przedsiębiorstwa. Profesjonalne szkolenia zawodowe mogą sprawić, że zmieni się reputacja oraz wizerunek firmy w ciągu miesiąca - oczywiście na lepsze. Organizujemy zarówno wykłady otwarte, jak i zamknięte, w tym z Kaizen i innych skutecznych metod. Tagi:
kaizen, dla, firm, profesjonalne szkolenia zawodowe
Cisco CCNA
Strona: https: Organizujemy profesjonalne kursy dla różnych branż z zakresu IT, a w tym ochrony, dostawców internetu czy programistów. Wydajemy także certyfikaty Cisco CCNA, CCNP, CCENT i więcej, które nie potwierdzą zdobyte kwalifikacje. Dzięki temu można przejść na dalszy etap kariery bądź rozpocząć całkowicie nową. Tagi:
certyfikaty, w, warszawie, cisco ccna
CV
Strona: https: Odpowiedziałeś na całe mnóstwo ofert, a telefon milczy jak zaklęty? My to zmienimy! Czy wiesz, jak stworzyć życiorys zawodowy, aby zainteresować sobą pracodawcę? Jeśli nie, skorzystaj z naszej fachowej pomocy! Podpowiemy Ci, jak przygotować CV, co powinno się w nim znaleźć, a także jaką formę powinno posiadać, aby zdobyć wymarzone zatrudnienie! Tagi:
jak, stworzyć, życiorys, zawodowy?, cv
Szkoła języka polskiego
Strona: https: Jesteś spoza kraju, ale na co dzień chcesz porozumiewać się z innymi bez ograniczeń? Zachęcamy do udziału w specjalnych kursach. Nasza szkoła języka polskiego mieści się w Warszawie. Prowadzimy zajęcia dla studentów z zagranicy, którzy chcieliby poznać naszą kulturę, rozpocząć tu studia lub znaleźć satysfakcjonującą pracę. Tagi:
kursy, językowe, dla, obcokrajowców, szkoła języka polskiego
Copyrights by www.iview.pl - 2019