www.iview.pl - Szkolenia i edukacja
Indeks
Meble i wnętrza Nieruchomości Odzież i zdrowie Wakacje i odpoczynek Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia Szkolenia i edukacja IT i technologia Sklepy internetowe Prawo i finanse
Nowa witryna
Sale konferencyjne - Naramowice
Strona: www.naramowice.pl Do Państwa dyspozycji dostępna jest restauracja, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe. Hotel proponuje wyśmienite dania kuchni zarówno europejskiej, jak i staropolskiej. W środku, znajdują się również doskonałe sale konferencyjne, gdzie mają miejsce spotkania biznesowe, szkolenia oraz zajazdy integracyjne. Nasz hotel znajduje się w Poznaniu. Tagi:
miejsca, na, konferencje, sale konferencyjne - naramowice
ISO 9001
Strona: www.isokonsultant.com Wdrażanie ISO 9001 oraz inne usługi związane z normami jakościowymi - to właśnie tym zajmuje się nasza firma. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie w pełni zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wdrażania ISO 9001 - odwiedź naszą stronę. Tagi:
, iso 9001
Angielski
Strona: bellbydgoszcz.pl Szukasz dobrej szkoły językowej, która organizuje kursy angielskiego w Bydgoszczy? Skorzystaj z oferty BELLbydgoszcz - zapewnimy Ci profesjonalne lekcje, które pozwolą na szybkie przyswojenie języka. Organizujemy grupy o różnym stopniu zaawansowania, co pozwala na sprawne rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki. Tagi:
kursy, języka, angielski
Kursy barmańskie
Strona: www.szkolabarmanow.pl Każdy uczestnik naszego szkolenia na początku dostaje obszerny przewodnik po alkoholach, dzięki któremu sam może zgłębić wiedzę teoretyczną. Dzięki temu my możemy skupić się na praktyce - nasze kursy barmańskie to cztero- lub dziesięciodniowe nauki. W ich trakcie poznasz nowoczesne techniki przygotowywania drinków i koktajli, obsługi gości i negocjacji z firmami alkoholowymi. Tagi:
kompleksowe, przygotowanie, do, zawodu, barmana, kursy barmańskie
Prawo jazdy
Strona: https: Jeśli wreszcie zbliżasz się upragnionych osiemnastych urodzin i już wkrótce będziesz mógł jechać na kurs, na którym zdobędziesz upragnione prawo jazdy, to oferta naszej firmy jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy Ci szeroką ofertę testów zawierających oficjalne pytania, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu. Tagi:
testy, do, ćwiczenia, przed, egzamine, z, jazdy, prawo jazdy
Uprawnienia SEP
Strona: www.kursy-wielun.pl Zajmujemy się organizowaniem kursów na uprawnienia SEP. Oferta naszego Ośrodka Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba skierowana jest przede wszystkim do firm z przemysłu naftowego, górniczego czy związanego z gazownictwem. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców. Nasza siedziba znajduje się w województwie Łódzkim, lecz szkolenia dla większych grup możemy przeprowadzić na terenie niemal całego kraju, dojeżdżając do Klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą. Tagi:
szkolenia, elektryka, uprawnienia sep
Copyrights by www.iview.pl - 2018