www.iview.pl - Szkolenia i edukacja
Indeks
Meble i wnętrza Nieruchomości Odzież i zdrowie Wakacje i odpoczynek Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia Szkolenia i edukacja IT i technologia Sklepy internetowe Prawo i finanse
Nowa witryna
Sale konferencyjne - Naramowice
Strona: www.naramowice.pl Do Państwa dyspozycji dostępna jest restauracja, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe. Hotel proponuje wyśmienite dania kuchni zarówno europejskiej, jak i staropolskiej. W środku, znajdują się również doskonałe sale konferencyjne, gdzie mają miejsce spotkania biznesowe, szkolenia oraz zajazdy integracyjne. Nasz hotel znajduje się w Poznaniu. Tagi:
miejsca, na, konferencje, sale konferencyjne - naramowice
Kursy szkolenia Bydgoszcz
Strona: www.rekrutacja.wsg.byd.pl Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Marzysz o tym, żeby zdobywać wiedzę i ciągle uczyć się czegoś nowego? Najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie - są różnorodne studia, kursy, szkolenia. Bydgoszcz, czy Malbork - znajdujemy się wszędzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i dowiesz się o szczegółach oferty! Tagi:
kursy, szkolenia, bydgoszcz
ISO 9001
Strona: www.isokonsultant.com Wdrażanie ISO 9001 oraz inne usługi związane z normami jakościowymi - to właśnie tym zajmuje się nasza firma. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie w pełni zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wdrażania ISO 9001 - odwiedź naszą stronę. Tagi:
, iso 9001
Angielski
Strona: bellbydgoszcz.pl Szukasz dobrej szkoły językowej, która organizuje kursy angielskiego w Bydgoszczy? Skorzystaj z oferty BELLbydgoszcz - zapewnimy Ci profesjonalne lekcje, które pozwolą na szybkie przyswojenie języka. Organizujemy grupy o różnym stopniu zaawansowania, co pozwala na sprawne rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki. Tagi:
kursy, języka, angielski
Kursy barmańskie
Strona: www.szkolabarmanow.pl Każdy uczestnik naszego szkolenia na początku dostaje obszerny przewodnik po alkoholach, dzięki któremu sam może zgłębić wiedzę teoretyczną. Dzięki temu my możemy skupić się na praktyce - nasze kursy barmańskie to cztero- lub dziesięciodniowe nauki. W ich trakcie poznasz nowoczesne techniki przygotowywania drinków i koktajli, obsługi gości i negocjacji z firmami alkoholowymi. Tagi:
kompleksowe, przygotowanie, do, zawodu, barmana, kursy barmańskie
Copyrights by www.iview.pl - 2018